TRIKA VETS

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
Odpovědět
petr
Člen spolku
Příspěvky: 482
Registrován: ned 28. bře 2010 12:03:53
Bydliště: Hrušky (Břeclav)

TRIKA VETS

Příspěvek od petr »

Jsou ještě nějaké volné trika? Radim (kapa) nás před časem prezentoval na konferenci na východním Slovensku a musel dělat reklamu pivovaru Zubr. Zatoužil tedy po našem triku.

Kdyby bylo, tak velikost XL a spíše tmavší.

Peníze pošlu převodem, pokud někdo triko zabalí a do středy doručí do vinotéky Šmerák, Praha, Na Slupi (u zastávky MHD, hned vedle Botanické zahrady), abych je mohl při prvním závozu letošního burčáku vyzvednout.
vojta
Administrátor
Příspěvky: 591
Registrován: sob 06. bře 2010 21:11:40

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od vojta »

Na trika jsem se taky chtěl zeptat.

Jenom za ten půlrok, co jsem přišel se přidalo do spolku dost lidí, možná by stálo za to je obeslat a udělat další várku. Já bych dvě bral.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od jiri »

Taky bych bral nějaké další triko - navrhuji to probrat na schůzi (a co mikiny? )

P.S. Vojto už jsi konečně člen spolku? :-)
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od martin »

Trika má pod palcem Standa, takže dotaz může jít je na něj, nějaká záloha se tehdy brala.
Nový můžeme vymyslet, včetně mikin, ale stejným způsobem - tedy nejdřív rozvaha kolik co čeho (+záloha), pak jak to bude vypadat a jakmile se shodneme ;) tak to necháme udělat.
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od Jan »

Pokud si matně pamatuji tak u Standy zbylo asi jen jedno triko,...
Ty mikiny dobrý návrh jsem pro!
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od Vladimír »

Pro mikiny jsme taky! V+D+Aleš
vojta
Administrátor
Příspěvky: 591
Registrován: sob 06. bře 2010 21:11:40

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od vojta »

Já bych klidně bral starej vzor. Vypadaj dobře.

P.S. Mám doma vyplněnou přihlášku, kam stačí dopsat datum a IV. Spolkové záznamy :D
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od jiri »

Vojto jsi zločinec o přihlášce jsi už mluvil na několika setkáních ... Standa na diskuzi neraguje, zavolám mu kolik trik mu zbylo ... jinak co se týče trik jsem proto použít stejný formát i vzor - jednak už to bylojednou probrané a jednak pokud použijeme stejného dodavatele, bude jednodušší a rychlejší výroba....

EDIT xstrv01: Protože jsem nikdy nebyl odsouzen, vyprošuju si označení zločinec! 8-) A navíc z pozice admina tě upozorňuju, že moje přihláška nemá nic společného s tématem triček, takže pozor na ten off-topic nebo přijde žlutá karta a tvé nevhodné chování bude propíráno na spolkové schůzi :D
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: TRIKA VETS

Příspěvek od Vladimír »

Pro stejný vzor trik jsem také.
Odpovědět