Doplněné VPM z Tipů

Vaše tipy na vojenská pietní místa.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od jiri »

To je to, proč jsem toho do tipů moc moc nedával. Ona ta kontrola zda to není v v tipech a případné smazání zabere skoro tolik času jako samotné vložení vpm. Zvlášť když je v tipech z jedné obce více míst.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

proto je nejlepší před výletem prokouknout tipy, vets a CEVH a vím do čehu jdu
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

to Martin.
ano máš pravdu (jako vždy :lol: )
ale stejně najezdíš jako já dnes 80km po obcích, protože v CEVH se to jmenuje Rudník a ve skutečnosti to je obec nebo část Bolkov. :(
ale je fakt,že není v našich silách zkontrolovat všechny vrstvy naší mnohaúrovňové databáze a diskuzních vláken.
A ne každý má čas a chuť kontrolovat vše před odlovem VPMek, a stále platí, že nic není dokonalé, protože jak vidět z dnešních odlovů,
tak by se zdálo že Černý důl u J.L. máme celý ( jedno VPM na webu, 2 v tipech) a pak na hřbitově najdu další VPM.
Proč jsem tedy vyprovokoval tuto debatu? :?:
NE, že mám chuť RÝPAT a PRUDIT, to mohu v hospodě a nemusím veřejně na webu.
Jde mi o to vytvořit cestu, systém, postup, (formulář :mrgreen: ) jak vyčistit a zpřehlednit takovou dobrou věc jako jsou Tipy na VPM
Dohodl jsem se s Jurou, že mu budu posílat to co chci odmazat a snad to budou dělat i jiní.
Přeji klidné dny a dík za práci adminům a jiným supervizorům a tipařům :twisted:
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

jistě, sedím doma, nikam nejezdím
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od jiri »

smazal jsem pár tipů od Honzy - pokud chcete něco smazat - pošlete mi link na CEVH co je v tipech - najdu to přes vyhledávání a smažu
ještě mám dotaz - nevím co vše dovolují Vaše práva - vidíte také v pravé části zprávy na diskuzi tento obrázek s ikonami?
pokud ano - stačí kliknout na tu tužku - objeví se nové okno, jako byste příspěvek znovu psali, tam lze do existujícího něco doplnit nebo smazat a pak potvrdit klikem na tlačítko odeslat

dejte mi někdo vědět jestli tam ty ikony máte
Přílohy
navod.JPG
navod.JPG (16.52 KiB) Zobrazeno 8617 x
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

já mám to samé jak Jirka ;)
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

Ja to mám jen u svého příspěvku!
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od fanda »

Já to mám taky jenom u svých příspěvků.
Mám jednu myšlenku, ná kterou si neumím odpovědět. A sice - nešel by udělat IT algoritmus, který by uměl najít číslo z CEVH na našem webu a porovnat s "tipy" a ty vložené tipy, co už tipy nejsou, sesouhrnovat a nabídnout ke smazání?
Mám samozřejmě v plánu si všechny svoje tipy projít, protože nejvíc jsem jich tam vkládal sám při překlápění a kromě adminů s nejvyššími právy na ně nikdo jiný nedosáhne. Jenže teď jsem na několik týdnů zaměstnán jistými opravami, které mají vyšší prioritu, takže k tipům se dostanu déle. Pokud by kdokoli nemohl některý z mých tipů smazat, nemusíte s tím otravovat Jirku a pošlete mi info a já to máznu.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

Algoritmus by pp. šel vytvořit, číslo podle CEVH je u VPM v databázi, zde v diskusi by se asi muselo hledat přes fulltext, tedy hrozila by chyba (nenalezení), tak či tak, museli bychom si vývoj takové věci zaplatit.
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od fanda »

Tak jsem se dal do toho hledání a mazání, samozřejmě cestou fultextovou, tedy zadáním čísla CEVH a pokud mi to ukázala shodu, tak jsem mazal - samozřejmě jen v mnou vložených "tipech", jinde nemám šanci. Nedaří se mi smazat prázdné příspěvky, asi je nakonec sesouhrnuji pro Jirku ke smazání, já nemám práva. Zatím jsem prošel okresy Děčín, Praha-Východ, Hradec Králové, Nymburk, Jeseník, Šumperk. Je to práce pro vraha, ale udělat se to musí. Čeká mě ještě mraky okresů. Jenže mě vůbec nenapadá, jak řešit další nové vklady, aby tam za chvíli zase nebyly duplicity.
Nějak jsem Honzine nepochopil tvé připomínky, že to místo nemůžeš podle tipů najít. Já zadával adresu podle evidence MO a tam to je skoro ve 100 % případů i s GPS, není proč bloudit, pokud jejich souřadnice sedí.
Dne 8. února jsem aktualizoval okresy: Frýdek-Místek, Ostrava-město, Opava, Brno-město, Litoměřice, Pardubice.
Dne 9. února jsem aktualizoval okresy Kladno, Kolín, Bruntál, Vyškov, Chrudim, Brno-venkov, Kroměříž, Louny.
Dne 10. února jsem aktualizoval okresy Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Semily.
Dne 11. února jsem aktualizoval okres Ústí nad Orlicí.
Dne 12. února jsem aktualizoval okresy Svitavy, Liberec, Česká Lípa, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Mladá Boleslav.
Dne 14. února jsem aktualizoval okresy Kutná Hora, Příbram, Klatovy, Domažlice.
Dne 15. února jsem aktualizoval okresy Rokycany, Benešov, Plzeň - sever, Plzeň - jih, Plzeň - město.
Dne 17. února jsem aktualizoval okresy Tachov, Praha - východ.
Tím jsem veškeré aktualizace mnou vložených tipů dokončil.
Odpovědět