Doplněné VPM z Tipů

Vaše tipy na vojenská pietní místa.
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

Mám dotaz
jak se má, nebo postupuje pokud dohledám nové VPM, na které dal Franta anebo někdo jiný Tip na VPM. (viewforum.php?f=7)
Zařadím jej normálně jako nové VPM a co dál?
Nebo uvedu do diskuze,na příslušnou stránku Tipu, že jsem ho vložil k uvedenému tipu, anebo kontaktuji vkladatele Tipu na VPM ,
aby jej ze seznamu odmazal?
Jak tedy postupovat Administrátoři a schvalovatelé? abychom neměli Tipy na vložené a plnou diskuzí neplatných odkazů
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

nerozumím přesně dotazu
ptáš se na tohle
-zde v tipech je nějaké místo jako tip
-ty jsi na tom místě byl a nafotil?

pak se místo vloží jako vpm (klasika) a do toho vlákne kde byl tip napiš, že ta položka je zařazena

na co potřebuješ adminy?

nebo je dotaz o něčem jiném?
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

Ale já nevím jak vložím přímo do toho okna co je Tip na VPM ze je nafoceno a zařazeno do rady na schválení. Takhle se to nadepiše nad to. To další bude muset znova kontrolovat všechny tipy k okresu? Neumím s tím a asi to používám jinak než ostatní :oops:
martin píše: pak se místo vloží jako vpm (klasika) a do toho vlákne kde byl tip napiš, že ta položka je zařazena
na co potřebuješ adminy? nebo je dotaz o něčem jiném?
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

ano, napíšeš to nad to, v daném okrese
např. Pomník 1 válka, nový bor, nafoceno 27.1.2015 a každý si to přečte jako i ty věci co nafocené nejsou

a to co jsi sem dal jako můj citát je vložení vpm do databáze, tak se to dělá leta, nevím jestli vkládáš přímo nebo přes Jirku, tam není změna
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

Takže to nejde ulehčit a musím listovat 3ma az 7strankama v okresu a hledat obce!
Dobře rozumím a děkuji za vysvětlení...
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

jak ulehčit, navrhni, prostě to v průběhu let vzniká jak kdo kde na co narazí,
ano, dá se smazat třeba celé to vlákno z diskuse, ulehčí to něco?
petr
Člen spolku
Příspěvky: 482
Registrován: ned 28. bře 2010 12:03:53
Bydliště: Hrušky (Břeclav)

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od petr »

Asi chtěl říct, zda by se tipy, které už se dohledaly, daly z tipů odmazat.... to je hezky kostrbaté, ale snad srozumitelné :D

--vidíš mohu se vrtat v cizích věcech-- :lol: (tohle udělal martin jako ukázku kdy jeden leze do postu druhého)
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od martin »

asi daly
respektive, vzhledem k tomu jak vysoké mám admin práva, tak já to udělat jistě můžu, nevímjak moc může editovat běžný čtenář, nemám tu dva profily, ale já si vždy čtu vše a udělám si výpisky, stejně je to nezbytné projet i s tím co je na webu a nikdy to nebylo tipem
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od jiri »

To je bolest "tipů" .... nikdo to nekontroluje ...takže pokud někdo dá věc do tipů a jiný pak tu věc po čase nafotí, tak už nikdo nesmaže tu věc z tipů ... to asi Honza myslel ... mazat příspěvky můžu já nebo Martin ... nabízím, pokud něco najdete, dejte vědět a smažu to
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Doplněné VPM z Tipů

Příspěvek od Jan »

Děkuji tuto informaci jsem chtěl vidět. Je mi jasné ze v tom množství vložených VPMek je nutno už kontrolovat odmazavat a jinak třídit informace. Dik
Odpovědět