Soutěž

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
Stalin
Příspěvky: 36
Registrován: úte 13. dub 2010 20:42:48

Soutěž

Příspěvek od Stalin »

Omlouvám se, že "zasírám" diskuzi dalším tématem, ale nechce se mi to psát do komentářů.
Jen jsem si říkal, jestli by nebylo lepší nenechávat v tabulce průběžných výsledků jména loňských přispěvovatelů. U většiny mi přijdou počty zaslaných míst spíš jako kusovky s malou pravděpodobností recidivy. Pokud se v tomto ročníku zapojí podobný počet lidí a letošní přispěvovatelé budou stagnovat, stane se listina poměrně nepřehlednou a za dva roky budem muset my z konce abecedy listovat 12 minut v tahu, abychom se dostali na spodek tabulky...
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Soutěž

Příspěvek od Vladimír »

Stalin píše:Omlouvám se, že "zasírám" diskuzi dalším tématem, ale nechce se mi to psát do komentářů.
Jen jsem si říkal, jestli by nebylo lepší nenechávat v tabulce průběžných výsledků jména loňských přispěvovatelů. U většiny mi přijdou počty zaslaných míst spíš jako kusovky s malou pravděpodobností recidivy. Pokud se v tomto ročníku zapojí podobný počet lidí a letošní přispěvovatelé budou stagnovat, stane se listina poměrně nepřehlednou a za dva roky budem muset my z konce abecedy listovat 12 minut v tahu, abychom se dostali na spodek tabulky...
Pane kolego, dobrý nápad, také jsem na to koukal :ugeek:
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Soutěž

Příspěvek od martin »

uvidíme po prvním měsíci, to byla rychlovka protože už se poalo s počítáním a nějaká tabulka tam být "musela"
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Soutěž

Příspěvek od jiri »

na téma "liga" bylo založeno už jiné vlákno ... pokračujte zde http://www.diskuze.smistr.cz/viewtopic.php?f=17&t=88
Stalin
Příspěvky: 36
Registrován: úte 13. dub 2010 20:42:48

Re: Soutěž

Příspěvek od Stalin »

No jo, když vono to na mě vybafne totok:

Informace
Nejste oprávněn číst toto fórum
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Soutěž

Příspěvek od jiri »

Aha - rozumím, nejsi člen spolku, myslel jsem že ano
Stalin
Příspěvky: 36
Registrován: úte 13. dub 2010 20:42:48

Re: Soutěž

Příspěvek od Stalin »

jiri píše:Aha - rozumím, nejsi člen spolku, myslel jsem že ano
Toliko "účastník projektu", nebo jak se tomu říká. Oficiálním členem nejsem.
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Soutěž

Příspěvek od Vladimír »

Stalin píše:
jiri píše:Aha - rozumím, nejsi člen spolku, myslel jsem že ano
Toliko "účastník projektu", nebo jak se tomu říká. Oficiálním členem nejsem.
Milý kolego, přihlášku stačí vyplnit a přidat autogram. Nekoušeme a nové kolegy vítáme ;)
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Soutěž

Příspěvek od Jan »

Tak to ti nikdo snad nebrání aby jsi se stal neorganizovaným členem :D organizované organizace ne?
Stalin
Příspěvky: 36
Registrován: úte 13. dub 2010 20:42:48

Re: Soutěž

Příspěvek od Stalin »

Se členstvím se vážou lecjaké povinosti, u kterých si nejsem jistý tím, zda bych byl schopen jim dostát. Vzhledem k vytíženosti, způsobené mi megatunou rozličných zájmů (práce, rodina, KVH, ČsOL) by byl asi problém dostavovat se na valné hromady, semináře apod., zvlášť konají-li se ve větší vzdálenosti od Brna. Než být takovým pasivním členem, tak by mi spíš vyhovovalo jen posílat VPMka a občas si tady drze napsat svůj názor (i když je to kolikrát kecání do věcí, do kterých mi díky mému postavení "externisty" vlastně nic není) ;)
Ale to už se v tomhle tématu "Soutěž" dostáváme trochu jinam...
P.S.: Co je to neorganizovaný člen? :shock: Nějaká zpravodajská prácička? Jako Muži v Černém? :D
Odpovědět