Fogliano Redipuglia

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Jiné téma:
Psaní velkých a malých písmen v názvech - taky s tím mám problém. Pokud i další, pak jsem právě našel tyto stránky:
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=187#nadpis2
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Něco dalšího (abych nepsal každému jednotlivě, třeba si to opět někdo přečte a vezme na vědomí):
Nedávno nám všem předseda psal upozornění na některé chyby při vkládání. Denně, kdykoliv schvaluji příspěvky, musím u některých vkladatelů upravovat text na konci poznámky, tedy odkazy - zdroj.
Znovu připomínám, že správně je takto:
(zdroj: text)
Tedy slovo zdroj smalým písmenem "z" a selý odkaz v závorkách.
Šetřete nám proisím práci.
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od Vladimír »

Zbytečně složité, když stačí např. toto:
Zdroj: Wikipedia
Navrhuji zjednodušit.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od jiri »

už 10 let to píšeme pořád stejně a má to formu, pravidla jsou od toho, aby to všichni dělali stejně a stejně to i na webu vypadalo
- na nový řádek
- (zdroj: Wikipedia)
je opravdu takový problém tam "tuknout" ty dvě "zasrané:" závorky?
jediný komu to vadí a protestuje a proto to nedělá je Vladimír
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od Vladimír »

už více než 10 let máme psát i jiné věci stejně a stejně je tak všichni nepíšeme!Třeba bychom i tímto zjednodušením přivedli více našich členů k aktivnějšímu vkládání.
Protože těm neaktivním je to, co mě vadí, úplně u pr... (zadnice)!
A to jsou ty dvě zasrané závorky.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od jiri »

Dovolím si pochybovat, že zrušení závorek přiměje více lidí vkládat. problém nejsou závorky - problém je čas.
Formulář je už hodně jednoduchý.
Dřív to bylo tak, že to každý namastil jak se mu to povedlo a poslal to 2 - 3 vkladačům (Martin, já a Roman) a my jsem to pak upravili a dali na web.
Často lidi museli čekat až se to vloží, protože vkladač neměl čas. Dnes to může každý, koho to baví, vložit sám.
Vkladači přibývají z řad původních nečlenů, které to baví. A pak se s nich často stávají i noví členové Hlavně díky Františkovi J., který je nekompromisní se daří mu je vychovat, aby web byl pořád víc a víc kompaktnější a jeden příspěvek jako druhý.
Takže nevidím důvod, když někdo upozorní na to aby se něco dělalo tak jak má - říct, tak to pravidlo zrušme.
Za chvíli někdo přijde s tím - proč psát Oběti s malým "O" ... proč nepsat vše tak, jak je na pomníku ..
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Pánové, omlouvám se, že jsem rozvířil zase trochu vzduch. Já se domnívám, že v našich materiálech, stejně tak jako v celé společnosti, chybí uvědomělá kázeň. Pokud bychom začali sami pochybovat o smyslu nastaveného systému, přejdeme k anarchii. Vezměmě to prosím v úvahu když kritizujeme např. (abych nemluvil o politice) co vidíme na silnicích naší vlasti. Nastavili jsme si jistá pravidla, jejichž změna je jistě možná, ale od toho máme právo většiny, tak jej uplatněme a pokud se většina rozhodne jinak, musíme se podřídit. Do té doby ale buď budeme pravidla dodržovat nebo budeme, jejich porušováním, přidělávat práci těm, kdo jsou jejich kontrolou povinováni, a to jsme my, adminové - schvalovači.
Měli bychom se spíš radovat z toho, že náš web významně přispívá např. k doplňování evidence v CEVH. Zjišťuji to, protože ve večerní době, místo rozčilování se nad nejapnými zprávami v ČT projíždím právě Kraj Vysočinu a vidím, že dost našich vkladů, kdysi označených "MĚL BY" již má evidenční číslo. Takže - nepracovali jsme marně.
Kdo to čtete a najdete si čas, pomozte v některém jiném kraji naší vlasti a případně mi pošlete doplněk stejně tak, jak to denně dělá Marek Lanzendorf.
Vladimír má pravdu ale v jednom, nějak se aktivita členstva utlumila, protože nejvíc pracuje na stránkách webu předseda, Marek, pan Barabas, pan Laštovka a pak dva nečlenové, Arno a já. Jiní nějak vidět nejsou, není to chyba? Kdy jindy si najít čas než teď, v zimě.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od jiri »

ještě František Mrvka, Gita Petrášová a občas Pavlína Koncošová ... do toho jako odpovědi na otázky a korespondence Martin.
Ale určitě jsem na někoho zapomněl - pojďme pryč od tématu. kdo dělá víc a kdo míň.
Je to vše o čase a možnostech. To, že je někdo momentálně v útlumu, neznamená, že je horším nebo méně váženým členem.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od martin »

jiri píše: ned 26. led 2020 20:39:16 ještě František Mrvka, Gita Petrášová a občas Pavlína Koncošová ... do toho jako odpovědi na otázky a korespondence Martin.
Ale určitě jsem na někoho zapomněl - pojďme pryč od tématu. kdo dělá víc a kdo míň.
Je to vše o čase a možnostech. To, že je někdo momentálně v útlumu, neznamená, že je horším nebo méně váženým členem.
Dík předsedo, původní xxxxxx jsem věru nechtěl komentovat.
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Děkuji za doplnění, jsou to ta správná jména a omlouvám se jim, že jsem na ně zapomněl.
Odpovědět