Fogliano Redipuglia

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od jiri »

proto nehodnotím kdo víc a kdo míň - vždy se na někoho zapomene
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Tak já nevím, člověk má na mysli něco k pochvale našich stránek, viz to, co jsem považoval za podstatné:
Měli bychom se spíš radovat z toho, že náš web významně přispívá např. k doplňování evidence v CEVH. Zjišťuji to, protože ve večerní době, místo rozčilování se nad nejapnými zprávami v ČT projíždím právě Kraj Vysočinu a vidím, že dost našich vkladů, kdysi označených "MĚL BY" již má evidenční číslo. Takže - nepracovali jsme marně.
Kdo to čtete a najdete si čas, pomozte v některém jiném kraji naší vlasti a případně mi pošlete doplněk stejně tak, jak to denně dělá Marek Lanzendorf.
... a ono z toho zase je vzrušení, protože máme asi v povaze hledat jen to špatné místo toho pozitivního. Ona ta sklenice je pro optimisty poloplná a pro pesimisty poloprázdná.
Další důvod, proč mlčet, že?
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od martin »

fanda píše: pon 27. led 2020 17:13:09 Tak já nevím, člověk má na mysli něco k pochvale našich stránek, viz to, co jsem považoval za podstatné:
Měli bychom se spíš radovat z toho, že náš web významně přispívá např. k doplňování evidence v CEVH. Zjišťuji to, protože ve večerní době, místo rozčilování se nad nejapnými zprávami v ČT projíždím právě Kraj Vysočinu a vidím, že dost našich vkladů, kdysi označených "MĚL BY" již má evidenční číslo. Takže - nepracovali jsme marně.
Kdo to čtete a najdete si čas, pomozte v některém jiném kraji naší vlasti a případně mi pošlete doplněk stejně tak, jak to denně dělá Marek Lanzendorf.
... a ono z toho zase je vzrušení, protože máme asi v povaze hledat jen to špatné místo toho pozitivního. Ona ta sklenice je pro optimisty poloplná a pro pesimisty poloprázdná.
Další důvod, proč mlčet, že?
Vážně nevím kdo měl životní potřebu útočit na ostatní, viz " Jiní nějak vidět nejsou, není to chyba? Kdy jindy si najít čas než teď, v zimě". A jistě jen úplně náhodou ve veřejné části, že? Jak taky jinak.

např. shánění nových lokalit se přeneslo na soc. sítě, viz https://www.facebook.com/groups/808806216153194/
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

Jsme ve veřejném prostoru, co takto přejít konečně na box? Jen ale prosím, beze mě, kultivovaná diskuze vypadá podle mě jinak.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od martin »

fanda píše: úte 28. led 2020 9:12:43 Jsme ve veřejném prostoru, co takto přejít konečně na box? Jen ale prosím, beze mě, kultivovaná diskuze vypadá podle mě jinak.
Nechápu co tím chcete říct. Nejprve útočíte na členy spolku, že nejsou vidět a pak mluvíte o kultivované diskusi a boxu? Pokud svoje výpady chcete řešit veřejně, já s tím nemám vůbec žádný problém.
fanda
Člen spolku
Příspěvky: 248
Registrován: ned 08. led 2012 21:39:23
Bydliště: Havlíčkův Brod/Horní Cerekev
Kontaktovat uživatele:

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od fanda »

A k čemu by to asi bylo? Vy jste mi přece chtěl jenom opět vynadat a to už se stalo Tím to z mé strany končí, už nebudu Spolek ani chválit, stačí mlčet a to umím.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od martin »

fanda píše: úte 28. led 2020 14:24:37 A k čemu by to asi bylo? Vy jste mi přece chtěl jenom opět vynadat a to už se stalo Tím to z mé strany končí, už nebudu Spolek ani chválit, stačí mlčet a to umím.
Chápete vůbec že vy jste PRVNÍ napadl a urazil ty co se zrovna nepodílí přímo na vkládání a maji na starosti jiné věci? To je celé.
Uživatelský avatar
Jan
Člen spolku
Příspěvky: 648
Registrován: stř 24. bře 2010 17:39:12
Bydliště: Na okraji Prahy

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od Jan »

Přátelé, kamarádi, kolegové! Co to kurva zase je? Už zase přišlo to zasrané období, že si ve spolku nadáváme a vyčítáme
Pičovony? To už tu bylo nejmíň 3* a furt se to vrací . Bože proč nás natrestáš? Vždycky se pohadame kvůli blbostí. Normální a inteligentní bytosti jednou za čas vypnou mozky a řešíme blbostí. Fakt prosím vybublejte si v klidu doma a vraťme se k normálnímu provozu. Každý z nás nemůže být suprvkladač, žijeme i jiné životy než spolkové a pak až budeme mít čas tak se zase zapojime. Prosím Vás o klid a porozumění. Diky
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Fogliano Redipuglia

Příspěvek od martin »

Jan píše: úte 28. led 2020 18:36:08 Přátelé, kamarádi, kolegové! Co to kurva zase je? Už zase přišlo to zasrané období, že si ve spolku nadáváme a vyčítáme
Pičovony? To už tu bylo nejmíň 3* a furt se to vrací . Bože proč nás natrestáš? Vždycky se pohadame kvůli blbostí. Normální a inteligentní bytosti jednou za čas vypnou mozky a řešíme blbostí. Fakt prosím vybublejte si v klidu doma a vraťme se k normálnímu provozu. Každý z nás nemůže být suprvkladač, žijeme i jiné životy než spolkové a pak až budeme mít čas tak se zase zapojime. Prosím Vás o klid a porozumění. Diky
Díky za milá a vstřícná slova. Koukej si užívat a pozdravuj víš koho.
Odpovědět