Staré mapy

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
Odpovědět
petr
Člen spolku
Příspěvky: 482
Registrován: ned 28. bře 2010 12:03:53
Bydliště: Hrušky (Břeclav)

Staré mapy

Příspěvek od petr »

Nazdar kolegové,
zvlášť vy co k tomu máte blízko.
Potřeboval bych mrknout do starších map.
Na Dobrušku jsem se nedoklikal a na netu jsem mimo snímků z posledních let, leteckého snímku z let padesátých a starého vojenského mapování nic nenašel.
Poradíte?
3kpt
Člen spolku
Příspěvky: 55
Registrován: pon 19. led 2015 9:34:36

Re: Staré mapy

Příspěvek od 3kpt »

Vojenská mapa 3856.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Staré mapy

Příspěvek od martin »

Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Staré mapy

Příspěvek od martin »

jo, ještě ty staré mapy, tady je to trochu blbější ovládání, ale trpělivost výsledek donese
http://oldmaps.geolab.cz/
3kpt
Člen spolku
Příspěvky: 55
Registrován: pon 19. led 2015 9:34:36

Re: Staré mapy

Příspěvek od 3kpt »

Já se omlouvám, pochopil jsem to tak, že sháníš starou mapu okolí Dobrušky a že se na ní nemůžeš doklikat. Proto jsem poslal číslo starý voj. mapy. :-) Sháníš něco speciálního? Nějaký starý mapy mám doma.
petr
Člen spolku
Příspěvky: 482
Registrován: ned 28. bře 2010 12:03:53
Bydliště: Hrušky (Břeclav)

Re: Staré mapy

Příspěvek od petr »

3kpt píše: ned 11. bře 2018 22:51:14 Já se omlouvám, pochopil jsem to tak, že sháníš starou mapu okolí Dobrušky a že se na ní nemůžeš doklikat. Proto jsem poslal číslo starý voj. mapy. :-) Sháníš něco speciálního? Nějaký starý mapy mám doma.
Díky. Dobruškou jsem myslel Vojenský kartografický ústav. Sháněl jsem starší letecké mapy břeclavska. Něco jsem našel, něco poslal Martin.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Staré mapy

Příspěvek od martin »

BTW, Dobruška, jak vojenská, tak i civilní část stále LMS (letecké snímky) skenuje. Na tom odkazu http://lms.cuzk.cz/lms/ je vidět, kolik toho je nafoceného, ale ještě nenaskenovaného, takže se vyplatí tam kouknout po čase znovu. Mělo by se to aktualizovat ;)
Odpovědět