Spolupráce MP

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
Odpovědět
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Spolupráce MP

Příspěvek od jiri »

1. Co by měly jednotlivé záznamy obsahovat – tzn. jak kvalitní fotografie, jedna nebo více, co by měl obsahovat popisek, zda popis stavu, případně přepis jmen, nebo dodatek o nějaké případné zajímavosti v souvislosti s tím kterým pomníkem, souřadnice pro GPS, apod.? Vkládání záznamů prostřednictvím Vás?

2. Jakým způsobem záznamy prezentovat na Vašich stránkách? Moje představa by byla na samostatné sekci stránek mít např. interaktivní mapku ČR s možností přechodu na jednotlivé okresy (z tohoto důvodu asi raději ty současné, aby se to nepletlo) a v rámci okresů potom abecední seznam obcí, a skrze ně potom prokliky k jednotlivým záznamům., ale nemám představu, jak moc by to bylo náročné technicky a případně finančně…



Jak jsem předeslal, začal bych okresem Brno a Brno-venkov a postupně se propracovával k dalším a třeba by se našli i jiní zájemci, kteří by doplňovali informace z jiných oblastí.



Prosím o Váš komentář, rád bych začal již v průběhu září s prvními záznamy, tak abychom si předem ujasnili metodiku.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Spolupráce MP

Příspěvek od jiri »

vložil jsem se část mailu od pana M.P., který má zájem o spoluráci s námi, prosím ostatní, aby se vyjádřili
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Spolupráce MP

Příspěvek od Vladimír »

Z uvedené části mailu je zřejmé, že si pán zřejmě ani zběžně neprohlédl náš web, protože jinak není možné, aby se takto ptal. :shock:
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: Spolupráce MP

Příspěvek od martin »

jak píše Vladimír, my máme naše možnosti na netu, co nabídnout více nemáme, takže nabídka pro nás zní.... jak?
Vladimír
Člen spolku
Příspěvky: 792
Registrován: pon 12. dub 2010 21:03:33

Re: Spolupráce MP

Příspěvek od Vladimír »

Buď se začlení do našeho léta pilovaného a zajetého systému nebo má prostě smůlu a dál už bych se tím nezabýval.
jiri
Příspěvky: 1853
Registrován: čtv 25. bře 2010 4:17:10
Bydliště: Praha - Bendovo Záhoří

Re: Spolupráce MP

Příspěvek od jiri »

Stale se nevyjadril pan MP. Ktery sem ma rovnez pristup.
Odpovědět