pomník 1914-1918 Hybrálec u Jihlavy

Chcete se na něco zeptat? Tohle je to správné místo!
petr
Člen spolku
Příspěvky: 482
Registrován: ned 28. bře 2010 12:03:53
Bydliště: Hrušky (Břeclav)

Re: pomník 1914-1918 Hybrálec u Jihlavy

Příspěvek od petr »

BAN
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 2118
Registrován: stř 24. bře 2010 16:18:36

Re: pomník 1914-1918 Hybrálec u Jihlavy

Příspěvek od martin »

Nezvládáte vůbec nic, ani nejste schopná napsat jaký pomník z Jihlavy. Waldofr a Sborná - a co jako, jak si překládáte do Vám srozumitelného jazyka větu "Obce jsou zařazovány dle administrativního členění ČR platného k 31 . 12. 2008" z našeho projektu? Kolik, asi lidí by to podle původního jména našlo dnes na mapě. To se taky rovnou můžeme vrátit ke Gottwaldovu, ne?
Nikdo Vám nedává nic sežrat, jen jsem chtěl vidět co Vy jste udělal pro ostatní, když mi toho máme nechat. Arogantní poznámky tohoto typu umí vypustit z úst každý, ale za námi je aslepoň kupa práce, co za Vámi.

Jsem také pro BAN, ideálně i pro web. Zjevně je ho pro někoho škoda.
vojta
Administrátor
Příspěvky: 591
Registrován: sob 06. bře 2010 21:11:40

Re: pomník 1914-1918 Hybrálec u Jihlavy

Příspěvek od vojta »

Tichi píše:To se takhle chováte ke každému??
K normálním lidem ne. Spousta přispěvatelů pochází z řad lidí, co slušně upozornili na chyby a posléze se zapojili do projektu.
Tichi píše:Dobrá, opravili jste mi chyby,ale to jen proto,abyste mi dali sežrat tu moji drzost vám něco psát.
Vedle. Chyby jsme opravili, protože to tak děláme se všema chybama.
Tichi píše:No a ještě byste se měli podívat do Jihlavy na památník zemřelých Němců 1939-1945.
Tam jsou sice jména napsána česky, ale některá jsou i opsána špatně a s česko-německým citátem je to stejné.
Odkaz na webu "Jak se zapojit?" je málo viditelný? Nebo o co Vám jde?
Tichi píše:Snad jsem vás na to upozornila slušně a jemně.
a prosím o korekturu - snad jsem to zvládla .....
Ne, ne.

---
Tohle nemá cenu. Ještě jeden příspěvek, který bude úplně mimo a budeme banovat. Protože z tohohle se člověk jenom rozčílí a ztrácí tím čas - admin.
Odpovědět